Formy i koszty dostawy

Akceptujemy następujące formy płatności: 

Przedpłata na konto

Goldenmark

Numery rachunku:

PEKAO S.A.

48 1240 3464 1111 0010 6138 0485

 

UWAGA: sztabki 500 g i 1000 g przesyłamy uzbrojonym konwojem, którego koszt uzależniony jest od miejsca dostarczenia.
UWAGA: w celu potwierdzenia dostępności i ceny danego towaru w oddziale, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z oddziałem.
UWAGA: prosimy o sprawdzanie uszkodzonych bądź naderwanych przesyłek w obecności pracownika Urzędu Pocztowego lub kuriera. W przypadku, gdy zawartość przesyłki nie zgadza się z oczekiwaną, prosimy o sporządzenie protokołu, który będzie wymagany przy ewentualnej reklamacji. 
 

- Odbiór osobisty. Towar można odebrać w oddziałach. Doradcy kontaktują się telefonicznie z klientem o możliwym terminie odbioru towaru.

- Dostawa kurierem. Towar dostarczany jest przez kuriera firmy Pocztex. Każda paczka jest ubezpieczana na pełną kwotę wartości towaru.

 

Zamówienia dostarczane są na wskazany przez Państwa adres następnego dnia roboczego od momentu wysłania przesyłki. Gdy paczka opuszcza nasz skarbiec, są Państwo o tym informowani wiadomością e-mail lub telefonicznie. Kurier dostarcza przesyłkę w dni robocze w godzinach od 9:00 do 20:00, zaś w przypadku, gdy podany adres dostawy to firma - do godz. 15:00. Gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, zostawi awizo, a przesyłkę będzie można odebrać w najbliższej placówce Poczty Polskiej.

W chwili, gdy kurier doręcza przesyłkę, prosimy o sprawdzenie, czy paczka nie jest w żaden sposób uszkodzona - przede wszystkim czy nie ma śladów pozwalających przypuszczać, że ktoś próbował coś z paczki wyciągnąć. Jeżeli stwierdzono znamiona takiego uszkodzenia lub próby uszkodzenia paczki, prosimy jej nie przyjmować. Zostanie ona wysłana Państwu jeszcze raz. Przesyłka dostarczana jest na podany przez Państwa adres. Kurier oddaje przesyłkę osobie, która wydaje się być do tego upoważniona w imieniu odbiorcy (np. przebywa w lokalu podanym jako adres dostarczenia przesyłki).